Skip to content

STRECHY - MARAM

STRECHY MARAM

O Nás
foto_12_resize 
Vítame Vás na stránkach spoločnosti MARAM.
Spoločnosť MARAM bola založená v roku 2003. Za toto obdobie sme sa vyprofilovali na spoločnosť, ktorá sa špecializuje na:
 • Pokrývačské práce
 • Klampiarské práce
 • Montáž strešných okien
 • Nákup a predaj  materiálov pre strechu


Ak potrebujete pokryť vašu strechu alebo vymeniť starú strešnú krytinu, odkvapový systém, strešné okná radi Vám s tým pomôžeme.
Našou prioritou je dosiahnutie úplnej spokojnosti zákazníka, preto pri svojej práci dbáme na :

 • dodržiavanie technologických postupov predpísaných výrobcom
 • venujeme vysokú pozornosť vypracovaniu všetkých detailov
 • snažíme sa skĺbiť predstavy zákazníka v čo najvyššej miere s funkčnosťou.

Všetci naši pracovníci sú školení a pravidelne si dopĺňajú svoje odborné spôsobilosti.  

 

 
Typy strešných krytín RUUKKI
Náš široký sortiment strešných výrobkov siaha od nosných konštrukcií po krytinové plechy a príslušenstvo. Naše dodávky sú riešenia šité na mieru, kde všetky diely a komponenty do seba presne zapadajú.

Strešné krytiny spoločnosti Ruukki je možné použiť v kombinácii s rôznymi architektonickými štýlmi. Oceľové strešné krytiny sa vyznačujú mnohými výhodami. Sú ľahké, nenasiakavé, stálofarebné, mrazuvzdorné a odolné voči zmenám teploty. Špecifická povrchová úprava (POLYESTER, PURAL a PUREX) zabraňuje korózii, odoláva vplyvu UV žiarenia a tiež zabezpečuje dlhú životnosť strechy. Ďalšou výhodou strešnej krytiny Ruukki je jednoduchá a rýchla montáž.

Typy strešných krytín RUUKKI:

Strešná krytina, model Finnera
Vďaka novému strešnému modulovému systému Finnerabude Vaša strecha nielen krásna, ale rovnako extrémne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany maximalizuje odolnosť proti poveternostným vplyvom a vytvára súvislé ukončenie strechy aj pri použití menšieho formátu plechu. Finnera je vhodná pre rôzne pokrývačské projekty. Predáva sa v moduloch s plochou 0,86m² pripravených na montáž priamo zo skladu. Preto bude montáž Vašej strechy rýchlejšia a jednoduchšia. Systém Finnera je možné použiť na strechy všetkých tvarov a rozmerov, v povrchovej úprave PUREX so zárukou až 40 rokov.


Strešná krytina, model Classic
Štýlový a nadčasový štýl strešnej krytiny Classic je charakteristický svojimi rovnými líniami. Krytina sa hodí aj na strechy s nízkym sklonom. Moderné upevňovacie technológie umožňujú namontovať krytinu rýchlo a ľahko bez použitia špeciálneho náradia.


Strešná krytina, model Classic Premium
Klasický, jednoduchý a osvedčený vyhľad tejto krytiny bol doplnený o revolučný reliéfny povrch, ktorý vyzerá sviežo, jedinečne a zároveň profilu pridáva na tuhosti. Ďaľšou výhodou je určite veľmi efektívna zvuková izolácia zvyšujúca životný komfort obyvateľov domu. Model Classic Premium sa dodáva v špeciálnej reliéfnej povrchovej úprave Pural Embossed, ktorá znižuje hladinu hluku až o 6dB.


Strešná krytina, model Monterrey
Model Monterrey, jeden z najobľúbenejších modelov, je charakteristický klasickým škridlovým štýlom. Nízky profil krytiny pôsobí elegantne a pôvabne a necháva strechu štýlovo zapadnúť tak do prírodného prostredia ako aj do zástavby.


Strešná krytina, model Elite
Model Elite s vysokým profilom je impozantnou strešnou krytinou, z ktorej dýcha kvalita a luxus. Každá strecha domu pokrytá krytinou Elite dostane neobyčajný štýl a charakter.


Strešná krytina, model Decorrey
Strešná krytina Decorrey je univerzálna strešná krytina pre nenáročného zákazníka. Jednoduchý dizajn, starostlivo zvolená hĺbka profilu a dĺžka modulu krytiny umožnili rozšíriť ponuku firmy Ruukki o ekonomicky výhodnú škridlovú krytinu.


Nízkoprofilové strešné krytiny
V našom sortimente strešných krytín sú aj krytiny s nízkym profilom. Hladké, jednoduché tvary nepôsobia medzi okolitými budovami rušivo a moderným budovám dodávajú nádych osobitnosti.

Príslušenstvo

Ponuka spoločnosti Ruukki obsahuje kompletný sortiment doplnkov a príslušenstva na danú strechu. Naše príslušenstvo pre bezpečnú strechu, rebríky, strešné mostíky, lapače snehu a ďalšie, sú vyrábané v súlade s normami pre takéto výrobky. Materiálom na ich výrobu je odolná pozinkovaná oceľ. Všetko príslušenstvo pre bezpečnú strechu je navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s našimi rôznymi strešnými systémami.
V prípade, že nemáte dostatok času a nechcete riskovať nesprávnu montáž strešnej krytiny, obráťte sa na naše špecializované a certifikované montážne firmy. Vašu strechu namontujú odborne a so zmyslom pre detaily.

Strešný systém Ruukki obsahuje:
strešnú krytinu, odkvapový systém, príslušenstvo, hladký plech, odvetrávacie komíny, prestupové manžety, spojovací materiál a bezpečnostné prvky.

Ruukki Slovakia ponúka nasledovný servis:
Špecifikácia produktov na mieru, technická podpora a poradenstvo, bezplatné vyhotovenie cenovej ponuky, odborná pomoc pred, počas a po realizácii Vašej strechy. Pri kúpe našich produktov máte istotu, že všetky sú certifikované.
[ - uverejnené zo súhlasom Ruukki Slovakia, s.r.o.- ]
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 2

Bezplatné služby

 1. Obhliadka strechy
 2. Zameranie strechy
 3. Poradenstvo a konzultácia 
 4. Vypracovanie kompletnej cenovej ponuky
 5. Individuálny prístup ku každej streche

Kontakt

Mobil:
+421 905 963 933

Mail:
michalkarlubik79@gmail.com